Dr. Norazlinda Binti Mohamed RosdiPengetua

Seksyen Kefeloan

Nama: Dr. Norazlinda Binti Mohamed Rosdi
Jawatan: Pensyarah Kanan, DS51
Gelaran Jawatan: Pensyarah Kanan
Pejabat/Fakulti: Fakulti Teknologi Kreatif Dan Warisan
Bahagian: Jabatan Pengajian Warisan
No Tel/Ext: 09-7797439/
Emel: norazlinda@umk.edu.my
Nama: Dr. Mohd Nazri Bin Muhayiddin
Jawatan: Pengetua Kolej Kediaman / Pensyarah Kanan,
Gelaran Jawatan: Pensyarah Kanan
Pejabat/Fakulti: Fakulti Keusahawanan Dan Perniagaan
 
No Tel/Ext: 7234/
Emel: mnazri@umk.edu.my
 
Nama: Dr. Kamarul Ariffin Bin Kambali @ Hambali
Jawatan: Pensyarah Kanan, DS51
Gelaran Jawatan: Pensyarah Kanan
Pejabat/Fakulti: Fakulti Sains Bumi
Bahagian: Fakulti Sains Bumi
No Tel/Ext: 09-9477307
Emel: kamarul@umk.edu.my

Seksyen Pengurusan Asrama

UNIVERSITI MALAYSIA KELANTAN BACHOK

Nama: Encik Nik Bazli Shah Bin Nik Mat Kamil
Jawatan: Penolong Pengurus Asrama, N29
Gelaran Jawatan: Penolong Pengurus Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7530168/
Emel: bazli@umk.edu.my
 
Nama: Cik Norshahira Binti Ab Rahman
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7530168/
Emel: shahira.ar@umk.edu.my
 
Nama: Puan Nik Nur A'isyah Binti Nik Zakaria
Jawatan: Penyelia Asrama, N19
Gelaran Jawatan: Penyelia Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7797439
Emel: nur.aisyah@umk.edu.my
Nama: Encik Mohd Fauzan Bin Daud
Jawatan: Pembantu Awam, H11
Gelaran Jawatan: Pembantu Awam
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7530158/
Emel: mfauzan.d@umk.edu.my

KAMPUS KOTA

Nama: Puan Norhazlina Binti Ismail
Jawatan: Pengurus Asrama, N41
Gelaran Jawatan: Pengurus Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 097717043/
Emel: norhazlina@umk.edu.my
Nama: Cik Tuan Noor Fadilla Binti Tuan Seman
Jawatan: Penolong Pengurus Asrama, N29
Gelaran Jawatan: Penolong Pengurus Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7717043/10846/
Emel: fadilla@umk.edu.my
Nama: Puan Ismazura Binti Ismail
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7717043/
Emel: ismazura.i@umk.edu.my
Nama: Encik Mohd Shairuzani Bin Che Hussin
Jawatan: Penyelia Asrama, N19
Gelaran Jawatan: Penyelia Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7717035/
Emel: shairuzani@umk.edu.my
Nama: Puan Nalma Binti Mamat
Jawatan: Penyelia Asrama, N19
Gelaran Jawatan: Penyelia Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 097717024/
Emel: nalma@umk.edu.my
Nama: Puan Rubiah Binti Hitam
Jawatan: Penyelia Asrama, N19
Gelaran Jawatan: Penyelia Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7717299/
Emel: rubiah@umk.edu.my
 
Nama: NIK AHMAD AZIZI BIN NIK YUSOF
Jawatan: Penyelia Asrama, N19
Gelaran Jawatan: Penyelia Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 
Emel:
Nama: Encik Nik Zulhilmi Bin Omar
Jawatan: Pembantu Awam, H11
Gelaran Jawatan: Pembantu Awam
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7530168/
Emel: zulhilmi.o@umk.edu.my

KAMPUS JELI

Nama: Encik Mohd Tarmizi Bin Mohd Yusoff
Jawatan: Pengurus Asrama, N41
Gelaran Jawatan: Pengurus Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477390 / 10938/
Emel: tarmizi.my@umk.edu.my
Nama: Puan Noorafizah Binti Mohd Noor @ Norainy
Jawatan: Penolong Pengurus Asrama, N29
Gelaran Jawatan: Penolong Pengurus Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477391/10837/
Emel: noorafizah@umk.edu.my
Nama: Encik Azmi Bin Alias
Jawatan: Penyelia Asrama, N19
Gelaran Jawatan: Penyelia Asrama
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477399/2271/
Emel: azmi@umk.edu.my
Nama: Encik Mohd Khairil Adzwar Bin Kamaruzaman
Jawatan: Pembantu Awam, H11
Gelaran Jawatan: Pembantu Awam
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477037/2121/
Emel: adzwar.k@umk.edu.my
ankara escort maltepe escortantalya escort