Muhamad Anuar Bin IsmailTimbalan Pendaftar

Seksyen Pentadbiran dan Kewangan

UNIVERSITI MALAYSIA KELANTAN BACHOK

Nama: Puan Engku Fadilah Binti Engku Ismail
Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir, N29
Gelaran Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7797404/10494/
Emel: fadilah@umk.edu.my
 
Nama: Puan Wan Yuswanee Binti Wan Yusoff
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N22
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal
No Tel/Ext:
Emel: yuswanee@umk.edu.my
Nama: Encik Afzanizam Bin Muhammad
Jawatan: Pembantu Operasi, N11
Gelaran Jawatan: Pembantu Operasi
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7797406/
Emel: afzanizam@umk.edu.my

Seksyen Aktiviti dan Pembangunan Pelajar

UNIVERSITI MALAYSIA KELANTAN BACHOK

 
Nama: Encik Nik Zulkamal Bin Nik Hassan
Jawatan: Pegawai Psikologi, S44
Gelaran Jawatan: Pegawai Psikologi Kanan
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 097797423/
Emel: zulkamal@umk.edu.my
 
Nama: Puan Zuraihah Binti Mohammad Zuhari
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext:
Emel: zuraihah@umk.edu.my
 
Nama: Mohamad Rezalman Bin Bakri
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar dan Alumni
No Tel/Ext:
Emel: rezalman.b@umk.edu.my

KAMPUS KOTA

 
Nama: Muhammad Arief Hakimi Bin Sudin
Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir, N29
Gelaran Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 
Emel: arief.h@umk.edu.my
 
Nama: Puan Azlina Binti Mat Deris
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7717048/
Emel: azlinaa@umk.edu.my

KAMPUS JELI

Nama: Encik Mohd Hafizie Bin Abd Rahman
Jawatan: Pegawai Tadbir, N41
Gelaran Jawatan: Penolong Pendaftar
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477240/
Emel: hafizie.ar@umk.edu.my
Nama: Puan Noorazlina Binti Abdul Rashid
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N22
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477241/10057
Emel: noorazlina@umk.edu.my
Nama: Puan Siti Norliana Binti Ghazali
Jawatan: Pembantu Operasi, N11
Gelaran Jawatan: Pembantu Operasi
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 097797668/ 10260/
Emel: norliana@umk.edu.my

Seksyen Kaunseling

UNIVERSITI MALAYSIA KELANTAN BACHOK

 
Nama: Puan Nur Asyikah Binti Azahari
Jawatan: Pegawai Psikologi, S44
Gelaran Jawatan: Pegawai Psikologi
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7797423/
Emel: nasyikah@umk.edu.my
 
Nama: Puan Roshaimas Binti Kamarulzaman
Jawatan: Penolong Pegawai Psikologi, S29
Gelaran Jawatan: Penolong Pegawai Psikologi
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7797423/
Emel: roshaimas@umk.edu.my
 
Nama: Puan Siti Noraishah Binti Mat Yusoff
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 10468
Emel: sitinoraishah@umk.edu.my

KAMPUS KOTA

Nama: Encik Mohd Afif Bin Noorddin
Jawatan: Penolong Pegawai Psikologi, S29
Gelaran Jawatan: Penolong Pegawai Psikologi
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 097797400/
Emel: afif.n@umk.edu.my

KAMPUS JELI

 
Nama: Cik Nur Aida Binti Elias
Jawatan: Pegawai Psikologi, S44
Gelaran Jawatan: Pegawai Psikologi Kanan
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9450292/
Emel: nur.aida@umk.edu.my

Seksyen Tatatertib dan Kebajikan Pelajar

UNIVERSITI MALAYSIA KELANTAN BACHOK

 
Nama: Puan Noorafnie Edura Binti Ab Manaf
Jawatan: Pegawai Tadbir, N41
Gelaran Jawatan: Penolong Pendaftar
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-779 7408/
Emel: edura@umk.edu.my
Nama: Encik Mohd Fahlil Bin Mat Jusoh
Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir, N29
Gelaran Jawatan: Penolong Pegawai Tadbir
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-9477242/2242/
Emel: fahlil@umk.edu.my
 
Nama: Puan Nurul Aini Binti Anuar
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 09-7797409 ext:10510/
Emel: nurulaini@umk.edu.my

KAMPUS KOTA

 
Nama: Encik Mohd Saifullah Bin Nawi
Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O), N19
Gelaran Jawatan: Pembantu Tadbir (P/O)
Pejabat/Fakulti: Pejabat Timbalan Naib Canselor (Hal Ehwal Pelajar Dan Alumni)
Bahagian: Bahagian Hal Ehwal Pelajar
No Tel/Ext: 10833/
Emel: saifullah@umk.edu.my
ankara escort maltepe escortantalya escort